این فرپلی نبود، دیوانگی بود!

به گزارش “ورزش سه”، دو تیم لیدز و استون‌ویلا دیروز یکشنبه در رقابتهای چمپیونشیپ، در زمین لیدز به مصاف هم رفتند. لیدز گل اول بازی را در حالی به ثمر رساند که آلبرت آدوما بازیکن استون‌ویلا مصدوم شده و روی زمین افتاده بود اما بازیکنان لیدز توپ را بیرون نزده و همین توپ وارد دروازه ویلا شد. بعد از دعوا بین بازیکنان دو تیم احمد الغازی بازیکن ویلا از زمین اخراج شد اما بیلسا از این لحظه به بعد به چهره اول میدان تبدیل شد و به بازیکنانش دستور داد تا اجازه دهند استون‌ویلا گل تساوی را به ثمر برساند. بازی در حالی با نتیجه 1-1 به پایان رسید که امیدهای لیدز برای صعود اتوماتیک به لیگ برتر با این تساوی رنگ باخت.

بازی لیدز و استون‌ویلا در عرض چند دقیقه دو گل، یک کارت قرمز و دعوای بازیکنان دو تیم را به خود دید. وقتی جاناتان کوجیا به زمین افتاد و مشخص بود که مصدوم شده است، نیمی از بازیکنان استون‌ویلا سر جاهایشان ایستادند و انتظار داشتند لیدز توپ را بیرون بزند. اما لیدزی‌ها به بازی ادامه دادند تا ماتوش کلیچ در دقیقه 72 برای لیدز گل زده و این تیم را 1-0 جلو بیندازد. این حرکت خشم بازیکنان استون‌ویلا را به دنبال داشت.

در درگیری بازیکنان دو تیم که بعد از این صحنه اتفاق افتاد داور یکی از بازیکنان ویلا را اخراج کرد و مارسلو بیلسا سرمربی لیدز به بازیکنانش دستور داد هیچ حرکتی نکرده و اجازه بدهند استون‌ویلا گل تساوی را به ثمر برساند.

بعد از گل لیدز بازیکنان استون‌ویلا از اینکه بازیکنان لیدز توپ را بیرون نزده‌اند خشمگین بودند ولی لیدزی‌ها می‌گفتند کوجیا که روی زمین افتاده از ناحیه سر آسیب ندیده و بنابراین نیازی نبوده که توپ را بیرون بزنند.

درحالیکه همه بازیکنان دو تیم و نیمکت‌های دو تیم در حال جدال لفظی و درگیری ملایم فیزیکی بودند یک بازیکن لیدز در حالی که صورتش را گرفته بود روی زمین افتاد و تصاویر آهسته نشان داد انور الغازی بازیکن ویلا با آرنج دستش به صورت او نواخته است. با اینکه به نظر می‌رسید بازیکن لیدز در این صحنه اغراق کرده ولی داور الغازی را اخراج کرد تا تنش بین نیمکت‌های دو تیم به اوج برسد.

در این لحظات بود که مارسلو بیلسا، سرمربی لیدز و جان تری، دستیار سرمربی استون‌ویلا درحالیکه با هم در حال صحبت کردن بودند در تصاویر تلویزیونی ثبت و ضبط شدند. کسی نمی‌داند بین بیلسا و جان تری چه گذشته و چه حرفهایی بین آنها رد و بدل شده، ولی بین آنها هر چه گذشته باشد، این صحبتهای ظاهراً روی بیلسا تاثیر گذاشته چرا که او بعد از این به کنار خط آمد و درحالیکه بازیکنان دو تیم برای شروع مجدد بازی سر جاهایشان قرار گرفته بودند فریادزنان دستوراتی را به بازیکنان خود ابلاغ کرد.

وقتی داور در سوت خود دمید، بازیکنان لیدز اجازه دادند بازیکنان استون‌ویلا به راحتی به سمت دروازه‌شان حرکت کرده و گل مساوی را به ثمر برسانند.

البته همه بازیکنان لیدز به جز پونتوس جانسون که درحالیکه آلبرت آدوما به سمت دروازه لیدز می‌دوید تا گل را به ثمر برساند سعی کرد مانع او شود.

دروازه‌بان لیدز اما اجازه داد توپ وارد دروازه‌اش شود. بعد از این بود که درگیری شدید لفظی بین بازیکنان دو تیم دوباره آغاز شد. جانسون که از تصمیم سرمربی‌اش بیلسا عصبانی بود بسیار خشمگین به نظر می‌رسید و هم‌تیمی‌های او سعی در آرام کردنش داشتند.

منبع : ورزش3

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.